Väikebussi rent ja transfeer

+372 5063726

Väikebussi rent ja transfeer

esinduslikud 9 kohalised väikebussid Tallinna / Rakvere / Tartu

Reisijate vedu Mercedes reisibussiga, 22+1 kohta

Alustasime reisijate vedu 24. kohalise luksusliku ja mugava Mercedes reisibussiga. Teostame nii Eestisiseseid kui ka rahvusvahelisi reise. Omame rahvusvaheliseks reisijateveo korraldamiseks kõiki vajalikke lube. Bussijuhid on kogenud ning võivad suhelda reisijatega 3. keeles – eesti, inglise ja vene keel. Seeläbi oleme idaalne partneri Sinu väliskülaliste võõrustamisel, esindussõitude tegemisel kui ka tähtpäevade tähistamisel. Küsi pakkumist bussi tellimiseks juba täna.

Mugav / Eksklusiivne / Esinduslik / Soodne

1

Reisibuss on varustatud mugavate reguleeritavate istmetega, reisisalongis levib tasuta WIFI internet ja meelelahtust pakub reisijatele LCD teler. Tagamaks reisijatele mugava äraolemise kogu reisi vältel on reisisalong varustatud nii lisakütte kui ka jahutusega. Giididele teeb elu mugavaks salongis olev mikrofon mis lihtsustab suhtlemist reisijatega kogu reis vältel.

Reisibussi fotod

 

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub väikebussi renti Rakveres ja Tallinnas.
Küsi pakkumist juba täna.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tartus, väikebussi rent Tartus, bussi rent Tartu, väikebussid rakveres, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, rakvere autorent, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga