Väikebussi rent ja transfeer

Väikebussi rent ja transfeer

mugavad ja soodsad 9 kohalised väikebussid Tallinnas

Opel Vivaro 2016 väikebuss

1 päev 89€
2-3 päeva 69€/75€
4-7 päeva 64€/70€
8-14 päeva 59€/64€
15-21 päeva 54€/60€
22-28 päeva 50€/55€
29 + päeva erihind

VAATA KALENDRIT: Klikka ja broneeri väikebussi rent juba täna! »

Sõiduki varustus

Opel Vivaro on 9-kohaline väikebuss, mille pikkus on 5399 mm ja kõrgus 1900 mm. See pakub palju ruumi reisijatele ja pagasile. Salongis on mugavad istmed, palju panipaiku ja kaasaegsed mugavused, nagu konditsioneer, raadio ja CD-mängija.

Opel Vivaro on varustatud 1,6-liitrise diiselmootoriga, mis arendab 125 hj. Mootor on ühendatud 6-käigulise manuaalkäigukastiga. See tagab sujuva ja tõhusa sõidu ning võimaldab madalat kütusekulu.

Opel Vivaro on hea valik inimestele, kes vajavad ruumikat ja mugavat väikebussi. See on ideaalne valik suurematele seltskondadele või peredele, kes soovivad koos reisida.

Galerii

VAATA KALENDRIT: Klikka ja broneeri väikebussi rent juba täna! »

Broneeri e-maili teel: info@bussi-rent.ee

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi-rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub soodsat väikebussi renti Tallinnas.
Väikebussi rendi saad ära vormistada siit.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tallinn,  bussi rent Tallinnas, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, soodne autorent Tallinnas, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga