Väikebussi rent ja transfeer

Väikebussi rent ja transfeer

mugavad ja soodsad 9 kohalised väikebussid Tallinnas

Renault Trafic 2022 väikebuss

1 päev 95€
2-3 päeva 75€/89€
4-7 päeva 70€/84€
8-14 päeva 65€/79€
15-21 päeva 60€/66€
22-28 päeva 55€/60€
29 + päeva erihind

VAATA KALENDRIT: Klikka ja broneeri väikebussi rent juba täna! »

Sõiduki varustus

Renault Trafic on 9-kohaline manuaalkäigukastiga väikebuss. Bussil on võimas mootor, mis tagab sujuva ja mugava sõidukogemuse. Salongis on piisavalt ruumi nii reisijatele kui ka pagasile. Istmed on mugavad ja reguleeritavad, mis tagab hea sõidukogemuse ka pikkadel reisidel. Bussis on ka kaasaegne turvavarustus reisijate ohutuse tagamiseks.

Renault Trafic on hea valik peredele, kes otsivad mugavat ja praktilist väikebussi. Buss on hea valik ka ärireisideks, kuna seal on piisavalt ruumi nii reisijatele kui ka pagasile.

Galerii

VAATA KALENDRIT: Klikka ja broneeri väikebussi rent juba täna! »

Broneeri e-maili teel: info@bussi-rent.ee

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi-rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub soodsat väikebussi renti Tallinnas.
Väikebussi rendi saad ära vormistada siit.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tallinn,  bussi rent Tallinnas, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, soodne autorent Tallinnas, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga