Väikebussi rent ja transfeer

Väikebussi rent ja transfeer

esinduslikud 9 kohalised väikebussid Tallinna / Rakvere / Tartu

Renditingimused

Vajalikud dokumendid

Väikebussi rentimisel on vajalik esitada nii kehtiv juhiluba kui ka pass. Renditud väikebussi võivad juhtida vähemalt 21 aastased isikud, kes omavad B-kategooria juhiluba min. juhistaaziga 2 aastat. Kui rentnikuks on juriidiline isik, sõlmib sõiduki kasutamiseks lepingu juhatuse liige või tema poolt volitatud isik, kes esitab rendifirmale volitusi tõendavad dokumendid (volikiri, garantiikiri, äriregistri B-kaardi koopia).

Broneerimine

Väikebussi broneerimistasu on 300 EUR. Broneerimise kinnitamiseks loeme broneerimistasu laekumist Redvision OÜ arvele EE702200221048872532 Swedbanka. Broneerimistasu ei tagastata, vaid arvestatakse renditasust maha.

Tagatisraha

Väikebussi rentnik peab maksma lepingu nõuete täitmise tagatisraha 500 EUR, mis lepingu lõpetamisel ning nõuetele vastavuse korral tagastatakse.

Rendiperiood ja läbisõit

Sõiduki rendi minimaalne rendiperiood on 1 ööpäev. Kui sõiduk tagastatakse rohkem kui 1 tund hiljem eelnevalt kokkulepitud ajast, võidakse kogusummale lisada ühe päeva tasu. Seepärast soovitame rendifirmat aegsasti teavitada võimalikest muudatustest rendibussi tagastamise aja ja/või koha suhtes. Reisibussidel on läbisõidupiirang 400km 1 rendipäeva kohta.

Rendihinnad

Rendihinnad sisaldavad õlide, hoolduse, kohustusliku liikluskindlustuse ja täiskasko kindlustuse maksumust. Rendihind ei sisalda autokütuse maksumust. Päeva hind kehtib 24-le tunnile alates rendihetkest.

Maksed

Nii eeldatav renditasu kui ka rentija omavastutuse summa tasutakse üldjuhul vahetult enne rendiperioodi algust. Lõplik arveldamine toimub pärast sõiduki tagastamist rendileandjale. Tasuda on võimalik ülekandega ja sularahas.

Kindlustused

Väikebussi rendi hinnad sisaldavad avariikindlustust rentija omavastutusega 320 EUR ja varguskindlustust rentija omavastutustutusega 15% sõiduki maksumusest. Rehvid ja veljed ei ole kindlustatud ning nii rehvide kui ka velgede osas kannab rentnik täielikku materiaalset vastutust.

Sõiduki ärandamise või varguse korral on rentija kohustatud esitama auto võtmed ja sõiduki registreerimistunnistuse. Liiklusõnnetuse korral teatage sellest kindlasti politseisse ja võtke neilt kirjalik tõend kindlustuse jaoks. Kohe tuleb ühendust võtta ka rendifirmaga (kontaktnumbrid leiate rendilepingult).

Lepingu kehtivus

Iga allakirjutatud leping on siduv – ka juhul, kui Te ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame Teil alati enne lepingu allkirjastamist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või lahendatakse kohtus.

Sõitmine Eestist väljapoole

Klient ei tohi renditud sõidukiga sõita väljapoole Euroopa Liitu. Vastav soov kooskõlastada kirjalikult rendifirmaga enne rendiperioodi algust vähemalt 14 päeva.

Auto seisukord

Sõiduk antakse Teile üle tangituna, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning üles märkida lepingusse kõigi vigastuste (sh kriimustuste), vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis autol juba enne olemas olid.

Rendileandja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda bussi rikkest ning kui seoses eelnevaga reis katkeb või viibib. Kui rike tekib rendiperioodi ajal, võib rentnik nõuda vastavat hinnaalandust, kui rendileandja ei suuda tõestada oma õigsust, et on teinud kõik endast sõltuva sõiduki korrasolekuks.

Kütus

Auto antakse Teile üle täis kütusepaagiga. Sõiduki tagastamisel mitte täis paagiga arvestatakse renditasule juurde 200 EUR leppetrahv. Valesti tangitud kütusest tekitatud kahju korvab Rentnik.

Auto üleandmine ja tagastamine

Rendiperiood algab rendipäeval kell 11.00 ning lõppeb rendi lõpp-päeval kell 11.00, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Sõiduk tuleb tagastada hoolikalt puhastatuna nagu auto oli rendile võtmise hetkel.Rendile andjal on õigus nõuda koristusraha kui sõiduk ei ole piisavalt hästi koristatud. Siseruumide koristuse hind on 40 EUR. Auto tagastamisel teostavad auto ülevaatuse rendile andja ja rentija koos. Vead mida ei olnud rendile andmise hetkel ja mida ei saa lugeda normaalseks kulumiseks korvab rentija autoesinduse hinnakirja alusel. Kui rentija ei tagasta sõidukit õigeaegselt on rendileandjal õigus nõuda hilinetud päevade eest topeltrenti.

Nõuded kolmandatelt isikutelt

Kõik rentniku ja/või sõiduki kasutajate poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

Muu

Autos ei tohi vedada lemmikloomi ja suitsetada. Nõude rikkumise korral leppetrahv 150 EUR.

Varustus

Kõikidele sõidukitele on paigaldatud ärandamisvastased seadmed. Talveperioodil on kõik reisibussid varustatud talverehvidega.

Täielikud tingimused leiate rendilepingult.

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub väikebussi renti Rakveres ja Tallinnas.
Küsi pakkumist juba täna.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tartus, väikebussi rent Tartus, bussi rent Tartu, väikebussid rakveres, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, rakvere autorent, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga