Väikebussi rent ja transfeer

Väikebussi rent ja transfeer

esinduslikud 9 kohalised väikebussid Tallinna / Rakvere / Tartu

Väikebussi rent

Juhita väikebussi rent

väikebussi rent / busside rent / väikebusside rent / minibussi rent / mikrobussi rent

Pakume mugavat ja soodsat juhita väikebussi renti. Lai valik erinevaid väikebusse. Valikus leidub nii uusi ja esinduslikke väikebusse kui ka mõne aasta vanuseid mudeleid. Leia sobilik sõiduk ning broneeri väikebussi rent juba täna. Meie 9. kohalised väikebussid tagavad mõnusa reisielamuse Sinu seltskonnale. Rendibusside valikus laiate uued 2021a. Renault Trafic ja Opel Vivaro mudelid. Kõik autod on korrapäraselt hooldatud ning rikkaliku lisavarustusega. Rendihinna sees on kaskokindlustus ning TASUTA maanteeabi kogu Euroopa Liidu piires. Rendihinnad algavad 40€ rendipäev ning pikematel perioodidel on võimalikud lisasoodustused. Rendiautod on saadaval meie Tallinna ja Rakvere esindustes. Tutvu ka meie väikebussi rendi tingimustega.

Broneeri väikebussi rent juba täna!

E-post: info@bussi-rent.ee
Telefon: 5286581

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub väikebussi renti Rakveres ja Tallinnas.
Küsi pakkumist juba täna.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tartus, väikebussi rent Tartus, bussi rent Tartu, väikebussid rakveres, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, rakvere autorent, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga