Väikebussi rent ja transfeer

Väikebussi rent ja transfeer

esinduslikud 9 kohalised väikebussid Tallinna / Rakvere / Tartu

KKK

Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks

Rendi ja broneeringu vormistamiseks on vaja rentniku isikuandmeid: nimi, elukoha aadress, isikukood, juhilubade nr. ning kontakttelefon. Rentija peab olema vähemalt 2a. juhistaaziga isik. Kindlasti tuleb isikut tõendav dokument kaasa võtta ja auto üleandmisele. Rendileping sõlmitakse kohapeal auto üleandmise hetkel.

Lubatud reisipiirkonnad

Lubatud reisipiirkond on kõik Euroopa Liidu liikmesriigid ning Norra. Erandkokkuleppel rendileandjaga on võimalik reisida ka väljapoole EU riike. Näiteks SRÜ riikidesse reisimiseks peab rendileandja vormistama lisa kaskokindlustuse poliisi. Rendilevõtja peab sel juhul arvestama lisakuluga kindlustusele suurusjärgus 100€.

Renditasu ja broneerimistasu

Broneeringu vormistamisel tasub rendilevõtja broneerimistasu 300€. Broneerimistasu jäetakse rendiperioodil tagatisrahaks. Tagatisraha tagastatakse peale renti kui auto on tervelt ja õigeaegselt tagastatud. Juhul kui rendileandjal rentnikule etteheiteid ei ole siis tagatisraha tagastatakse hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Rendilevõtja võib tagatisraha kasutada juhul kui rentniku vastu on tekkinud rendist tingitult rahalisi nõudmisi.

Kindlustus

Kõik rendisõidukid on kaetud kaskokindlustuse poliisiga. Kaskokindlustuse omavastutus on 320€ mis jääb õnnetusjuhtumi korral rentniku kanda. Omavastutuse realiseerimiseks võib rendileandja kasutada kliendi poolt tasutud tagatisraha. Kaskokindlustuse omavastutust rakendatakse kõigi kindlustusjuhtumite puhul kui rakendub kaskokindlustus (juhul kui liikluskindlustus kahjusid ei hüvita). Sõiduki varguse korral on rentniku omavastutus 15% sõiduki turuväärtusest. Varguse või sõiduki kadumise korral peab rentnik rendileandjale tagastama sõiduki võtmed koos sõiduki registreerimistunnistusega. Vastasel juhul on rentniku vastutus 100% sõiduki turuväärtusest.

Auto kütusekulu

Auto keskmine kütusekulu on 6,5-7,5 l / 100km. Mõnevõrra sõltub kütusekulu ka juhi sõidustiilist, maastiku omapärast ning ilmastikuoludest.

Kuidas käituda õnnetusjuhtumi või tehnilise rikke korral

Õnnetusjuhti korral teavitage võimalusel sellest politseile, koguge õnnetuses osalenud osapoolte andmeid ning teavitage juhtunust ka rendileadnjat ja kindlustusfirmat. Peale õnnetusjuhtumi toimumist tuleb rentnikul täita liiklusõnnetuse teate vorm mis võib kaasas olla sõiduki rendidokumentidega või on leitav ka internetis: http://lkf.ee/images/files/LO_teade_201207.pdf

Kui rendisõiduk on kasutuskõlbmatu tuleb see viia remonditöökotta mis on kooskõlastatud rendileandjaga. Rikkelise sõiduki transpordikulud hüvitab kindlustus. Juhul kui rentnike reis on katkenud tehnilise rikke või avarii tõttu võib rendileandja võimalusel anda rentnikele asendussõiduki. Reisi katkmemisel õnnetusjuhtumi või tehnilise rikke puhul ei vastuta rendileandja kaasnevate lisakulude ees (lisatransport koju, ärajäänud reisiga kaasnevad kulud). Sellisteks puhkudeks soovitab rendileandja kasutada reisikindlustust.

Auto tagastamine

Auto tuleb rendileandjale tagastada samas seisus mis see on üle võetud. Salong peab olema seest puhastatud. Auto kütusepaak peab olema tangitud. Välipesu rentnik ei pea tegema juhul kui auto väliselt ei ole nii määrdunud, et ei ole võimalik tuvastada potentsiaalseid vigastusi ja kahjustusi. Auto tankimata jätmisel arvestatakse tagatisrahast maha tankimata kütusekogus hinnaga 1.5€ kütuseliiter. Salongi puhastamata jätmisel on rendileandjale õigus nõuda salongipuhastustasu 50€ kuivpuhastuse korral ning 100€ keemilise puhastuse korral.

Väikebussi rent ja reisijate vedu kuni 9. kohalise bussiga

väikebusside rent / bussirent / soodne autorent / minibussi rent / väikebussi rent juhiga

Meie põhitegevuseks on väikebussi rent ning bussirent juhiga. Bussi rent.ee tagab muretu ning mugava reisikogemuse. Lisaks busside rendile pakume bussi renti juhiga ehk transfer teenust. Busside rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bussi rent on soodsaim viis reisimiseks kuni üheksa inimese suurustele gruppidele. Bussi-rent.ee pakub väikebussi renti Rakveres ja Tallinnas.
Küsi pakkumist juba täna.

Аренда маленького автобуса

маленький автобус, аренда автобуса, недорогая аренда, аренда мини-автобуса, аренда автобуса с водителем

Мы даем в аренду маломестные автобусы и автобусы с водителем. Наша фирма гарантирует рейсы с удобствами. Помимо аренды автобусов, вы можете воспользоваться нашей трансфер услугой- ареда автобуса вместе с водителем. Автобусы даем в аренду как предприятиям, так и частным лицам. Аренда маломестного автобуса это идеальный вариант путешествия для групп до 9 человек. Bussi-rent.ee предлагает свои услуги в Таллинне и в Раквере.

Спроси предложение уже сегодня

bussid, reisijate vedu, bussi rent, rahvuvahelised veod, VIP buss, reisid, bussi tellimine, autorent, bussi rent, bussirent, väikebussi rent, väikebussid Tallinnas, väikebussid Tartus, väikebussi rent Tartus, bussi rent Tartu, väikebussid rakveres, transfer, transfer juhiga, transfeer, transfeer juhiga, rakvere autorent, tallinna autorent, soodne autorent, soodne väikebussi rent, renault trafic rent, opel vivaro rent, 9 kohalise bussi rent, mikrobussi rent, busside rent, autorent tallinnas busside rent, mikrobussi rent, väikebussi rent juhiga, väikebussi rent tallinn, bussi rentimine, bussi rent juhiga